Nowoczesne
i użyteczne
Strony WWW.|Sklepy internetowe.|Blogi, strony osobiste.|Serwisy tematyczne.|Portale internetowe.

Co robimy.

Masz pomysł na e-biznes? Sprawimy, że zacznie działać.
Naszym celem jest wdrażanie najskuteczniejszych rozwiązań z zakresu technologii internetowych.

Strony WWW.

W Scriptoly Studio tworzymy nowoczesne, przyjazne urządzeniom mobilnym oraz wyszukiwarkom, atrakcyjne i funkcjonalne strony WWW. Specjalizujemy się w systemach zarządzania treścią WordPress oraz Joomla.

E Sklepy.

Nasze sklepy internetowe to najlepsza i najszybsza droga do prowadzenia własnego biznesu online. Sprzedawaj poprzez najskuteczniejsze na rynku platformy e-handlu. Zapewniamy gwarancję i kompleksową obsługę.

Serwisy Portale.

Jeśli planujesz uruchomić bardziej specjalistyczny projekt - portal branżowy, serwis informacyjny, korporacyjny lub społecznościowy - skorzystaj z usług Scriptoly Studio. Posiadamy odpowiednie narzędzia, doświadczenie oraz wiedzę.

Nasi klienci.

Klienci ScriptolyKlienci Scriptoly - więcej

Realizacje

Przykładowe prace Scriptoly Studio.

Jak pracujemy.

Robimy wszystko, aby nasze realizacje spełniały oczekiwania klientów. Zobacz o jakie elementy dbamy w naszych projektach.

Użyteczność / UX

Użyteczność to łatwość w posługiwaniu się i wygoda w obsłudze strony WWW. Element ten wpływa na decyzje i zadowolenie użytkowników. Dobra strona powinna być zaprojektowana zgodnie z zasadami użyteczności.

Wygląd i estetyka

Dbamy o walory estetyczne z prostego powodu - pierwsze wrażenie jest ważne nie tylko w relacjach międzyludzkich. Atrakcyjna wizualnie strona lub e-sklep przyciągają uwagę odbiorcy i zachęcają do szerszego zapoznania się z ofertą.

Atrakcyjna treść

Użytkownik trafia na stronę WWW z konkretną potrzebą. Unikalne i atrakcyjne treści to ten element, którym przekonasz do siebie klienta, zachęcisz do kontaktu lub sprzedaż bezpośrednio swój produkt lub usługę.

Urządzenia mobilne

Standardem stało się przeglądanie stron WWW na urządzeniach mobilnych. Technologia RWD (Responsywność) pozwala na projektowanie stron i sklepów WWW z uwzględnieniem ekranów smartfonów oraz tabletów.

Kod i technologia

Mimo, że niewidoczne na pierwszy rzut oka, są bardzo istotne. Odpowiednio dobrana technologia oraz czytelny kod mają wpływ na wiele czynników - czas ładowania strony, pozycjonowanie, logikę działania czy awaryjność.

Optymalizacja SEO

Nawet najlepiej przygotowana strona WWW nie pomoże rozwinąć biznesu jeśli nie będzie odwiedzana przez klientów. Strona musi być widoczna w wyszukiwarkach, a żeby tak się stało niezbędna jest jej optymalizacja.

Zarządzanie treścią

Odpowiednio dobrany CMS nie tylko umożliwia zarządzanie zawartością witryny, zapewnia również bezpieczeństwo poprzez regularne aktualizacje oraz pozwala na utrzymanie serwisu relatywnie niskim kosztem.

Marketing

Rzadko kiedy jedna wizyta na stronie wystarczy, aby użytkownik skorzystał z naszej oferty. Odpowiednie narzędzia marketingowe (m.in. newsletter, media społecznościowe) pozwalają na budowanie trwałych relacji z klientem.

Statystyka

Jeden z niezbędnych elementów marketingu. Powodem, dla którego warto śledzić statystyki jest możliwość oceny efektywności strony WWW - dowiemy się kim są, skąd pochodzą oraz czego szukają nasi potencjalni klienci.

Kontakt

Napisz lub zadzwoń. Z przyjemnością odpowiemy na twoje pytania.

Skąd jesteśmy?Katowice

Telefon(73) 323 72 07

Adres e-mailkontakt@scriptoly.com

Copyright © 2016 - Scriptoly.com
kontakt@scriptoly.com · (73) 323 72 07